Підручники в електронному вигляді — найкраще рішення для школярів 2022 року

Яким буде навчання у 2022-2023 році?

В наш неспокійний час діти все частіше змушені займатися навчанням самостійно або під наглядом вчителів, але в домашніх умовах. В останні декілька років навіть учні молодших класів переважно здобували освіту дистанційно. Це відбувається за сприяння Міністерства Освіти — спочатку через карантинні міри, а тепер у зв'язку з бойовими діями на території нашої країни. І як би не було прикро, та багатьом батькам зараз набагато спокійніше, коли дитина залишається вдома — та отримує знання через мережу інтернет.

 

Як відбувається дистанційне навчання в 2022 році в Україні

Для цього потрібно лише мати пристрій, з якого була б можливість вийти в мережу інтернет — планшет, ноутбук або сучасний смартфон. Далі вчитель повинен створити конференцію у програмі Zoom, яку діти передчасно завантажують собі на пристрій. Вчитель надає код та пароль для входу в конференцію та починає урок. Ідеально, якщо всі учасники працюють з увімкненою камерою. Тоді у вчителя є можливість слідкувати за робочим процесом і в будь-який момент викликати учнів.

Звичайно, для проведення уроків необхідно мати і підручники. На жаль, більшість дітей покинули рідні домівки та не мають можливості отримати необхідні матеріали для навчання в бібліотеці своєї школи. В даному випадку гарним рішенням стануть електронні підручники, які можна заванатажити безкоштовно через мережу інтернет. Якщо мова йде про молодші класи, то підручники 1 клас повинні знайти та зберегти на пристрій батьки дітей. Діти старших класів впораються самостійно с цією задачею.

Переваги електронних підручників.

У матеріалів для навчання, які розповсюджені онлайн, є безліч переваг.

Вони абсолютно безкоштовні, натомість паперові книги та готові зошити з завданнями коштують недешево.

В електронних копіях підручників набагато простіше знайти необхідну сторінку або розділ.

До них можна звернутися у будь-який час та з будь-якого місця, навіть якщо ви тимчасово проживаєте в іншому населеному пункті.

Тому не треба засмучуватися, що діти не мають змогу відвідувати школу, як раніше. Ситуація рано чи пізно стабілізується. А поки що треба не гаяти часу, а використовувати його з максимальною користю для дітей — давати їм вчитися, читати, виконувати задачі та вправи зі шкільної програми. Це значно краще для дитини, ніж час, проведений за іграми та мультфільмами.

 

Категория: Позитивное мышление | Добавил: fantaziya (29.06.2022)
Просмотров: 52 | Рейтинг: 0.0/0